V torek, 1. 10. 2019, se v knjižnici spet začenjata dva bralna projekta.

DRUŽINSKO BRANJE

Od 1. 10. 2019 do 7. 7. 2020 bo v knjižnici potekal projekt Družinsko branje za otroke, stare od 2 do 10 let. Na otroškem oddelku ali na potujoči knjižnici izpolnite družinsko bralno knjižico s podatki sodelujočih družinskih članov. Izberete in izposodite si katerekoli knjige s seznama v knjižici. Na kuponu, ki je priložen v knjižici, skupaj z otroki odgovorite na vprašanja in ocenite deset prebranih knjig. Knjižnico z izpolnjenim kuponom  prinesete v knjižnico. Za vsak pravilno izpolnjen kupon prejmete nagrado.

BRALNA ZNAČKA ZA ODRASE: KNJIGA, POJDI MED TRŽIČANE

Od 1. 10. 2019 do 30. 4. 2020 bo v knjižnici potekala že 8. sezona bralne značke za odrasle Knjiga, pojdi med Tržičane. Iz nabora 145. naslovov preberite 7 del in si prislužite priznanje. Posebna nagrada za sodelujoče pa je prireditev ob zaključku bralne značke.