Ta veseli dan kulture, 3. 12. 2022

Lov na zaklad : Po sledeh tržiških obrti, dejavnosti in industrije.

Na Ta veseli dan kulture, ki ga vsako leto praznujemo 3. decembra, na dan rojstva pesnika Franceta Prešerna, v Knjižnici dr. Toneta Pretnarja tudi letos za vas pripravljamo »lov na zaklad« za otroke in odrasle z naslovom Po sledeh tržiških obrti, dejavnosti in industrije.

»Lov na zaklad« bo potekal v soboto, 3. 12. 2021, od 10. do 12. ure. Za začetek se oglasite v knjižnici, kjer boste prejeli podrobna navodila. Pot vas bo nato popeljala po mestu naokrog. Ustavili se boste vsaj na petih lokacijah in s svojimi mobilniki fotografirali oziroma dokumentirali po priloženih navodilih. Po uspešno opravljeni nalogi se boste vrnili v knjižnico z dokazi o opravljeni poti.

»Lov na zaklad« je primeren za vse starosti. Najprijetneje bo, če se na pot podate v skupini: v paru, z družino, prijatelji, sošolci … Opremite se z dobro voljo in toplimi oblačili, s seboj pa obvezno imejte tudi pametni telefon. Za uspešno opravljeno pot vas bomo nagradili.